Nasze strony wykorzystują pliki cookies.       Więcej AKCEPTUJĘ

   KLUB SPORTOWY POMORZANIN – 1935 TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE   AKADEMIA – AKTUALNOŚCI

10.11.2019

KONKURS


Trwa bardzo zacięta rywalizacja konkursowa. Wszystkie drużyny młodzieżowe włączyły się do naszej szlachetnej zabawy i zbierają karmę dla zwierząt z toruńskiego schroniska.
Na tą chwilą pierwsza trójka wygląda następująco:
I – Młodzik D2 trener Janik
II – Młodzik D1 trener Zawadzki
III – Trampkarz C2 trener Mazur

Rywalizujemy do końca listopada, co tydzień będziemy podawać bieżące wyniki – nagroda czeka!!!


10.11.2019

MAMY AWANS DO I LIGI


Dobre wieści przesłał trener Jakub Balicki. Prowadzony przez niego zespół Pomorzanin Toruń 2005 awansował do 1 ligi wojewódzkiej.
We wczorajszym spotkaniu nasz zespół zremisował na wyjeździe z BKS-em Bydgoszcz 1:1. Ten wynik sprawił, żeby awansować musieliśmy liczyć na potknięcie zespołu z Brodnicy. Zespół Spójnia Białe Błota 2005 w sportowej rywalizacji pokonał 3:0 Gol Brodnica. Dzięki sportowej postawie zespołu z Białych Błot możemy cieszyć się z upragnionego awansu. Nasz zespół wykonał bardzo dobrą pracę w tym sezonie. Uważam, że piłkarsko zasłużenie awansowaliśmy wyżej. Bilans naszych spotkań w tej rundzie to 9 zwycięstw, 4 remisy i tylko 1 porażka - powiedział Balicki.
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!


5.11.2019

KOLEJNA WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W TORUNIU


5.11.2019 byliśmy obecni w Szkole Podstawowej NR 3 – spotkaliśmy się z rodzicami uczniów klas młodszych. Przez cały rok zachęcamy do podjęcia przez dzieci treningów w naszym klubie. Nabory uzupełniające wszystkich roczników trwają przez cały czas. Zapraszamy.
Dodatkowo nasza wizyta związana była z planami utworzenia w szkole klasy sportowej o profilu piłka nożna pod patronatem KS Pomorzanin Toruń. Ofertę składaliśmy rodzicom uczniów obecnych klas III, którzy w roku szkolnym 2020/2021 zasilą szeregi czwartoklasistów.


2.11.2019

UWAGA KONKURS!!!

ZBIERAMY KARMĘ DLA ZWIERZĄT – WSPOMAGAMY TORUŃSKIE SCHRONISKO

PRZEZ CAŁY LISTOPAD WSZYSTKIE DRUŻYNY PIŁKARSKIE POMORZANINA PODEJMUJĄ RYWALIZACJĘ – KTÓRY ZESPÓŁ PRZYNIESIE DO KLUBU NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ (LICZONE W KG) KARMY DLA ZWIERZĄT WYGRYWA NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ!!!
PAMIETAJCIE TAK, JAK NA BOSIKU LICZY SIĘ PRACA ZESPOŁOWA!!! KAŻDY ZAWODNIK NASZEGO KLUBU WŁĄCZA SIĘ DO AKCJI – PO ZAKOŃCZENIU KONKURSU ZWYCIĘSKI ZESPÓŁ OPRÓCZ NAGRODY GŁÓWNEJ POJEDZIE RÓWNIEŻ DO TORUŃSKIEGO SCHRONISKA I PRZEKAŻE ZEBRANĄ KARMĘ!!!


29.08.2019

PIERWSZY TRENING NASZEJ KOBIECEJ DRUŻYNY ZAPRASZMY !!!


Od 2 września startujemy z zajęciami dla dziewcząt. Zajęcia będą odbywały się na Orliku przy ul. Ugory w poniedziałki i środy o godzinie 17.00 – 18.30. Trenerem zespołu został Trener Sławomir Wierzchowski posiadający licencję trenerską UEFA B, II trenerem zespołu będzie Trener Jakub Balicki również legitymujący się licencją trenerską UEFA B. Wszystkie dziewczęta w rocznikach 2008,2009,2010,211,2012 zapraszamy na nasze zajęcia.
Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt osobisty podczas zajęć lub kontakt telefoniczny:
Trener Sławomir Wierzchowski tel. 504701970
Trener Jakub Balicki tel. 537189420
Trener koordynator ds. piłki młodzieżowej Marcin Zawadzki tel. 500137433


15.08.2019

TRZECI OBÓZ TEŻ JUŻ ZA NAMI


W dniach 01.08 – 09.08 zespoły Trampkarzy C1 i C2 przebywały na obozie piłkarskim w Górznie. Ośrodek JAGÓDKA to sprawdzony kompleks sportowo-rekreacyjny z dobrze przygotowanym pełnowymiarowym boiskiem trawiastym wraz z zapleczem technicznym.
Podopieczni trenera Balickiego i trenera Mazura w czasie obozu intensywnie przygotowywali się do wznowienia rozgrywek ligowych. Przez pierwsze dni zawodnicy mieli możliwość uczestniczenia w treningach prowadzonych przez zaproszonych gości, którymi byli Pan Adam Maliszewski (trener przygotowania motorycznego) oraz Pan Tomasz Szmit (trener bramkarek Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej).
W malowniczo położonym Górznie korzystaliśmy również z urokliwych tras biegowych oraz kąpieli w strzeżonym przez ratowników jeziorze. Rozegraliśmy również kilkanaście sparingów z różnymi zespołami. Chłopcy z rocznika 2005 dwukrotnie mieli możliwość zmierzenia się z pierwszoligowym kobiecym zespołem KS Unifreeze Górzno. Naszym rywalkom i rywalom, bardzo dziękujemy za możliwość gry i życzymy Wam powodzenia w nadchodzącym sezonie Na obozie wyróżniliśmy również najlepszych piłkarzy w siatkonogę.
Nad całym procesem czuwał koordynator grup młodzieżowych naszej Akademii trener Marcin Zawadzki. Ocenił on pozytywnie pracę całego sztabu szkoleniowego jak i samych zawodników.
Poza aspektami typowo piłkarskimi wyłoniliśmy wśród nas mistrza tenisa stołowego. Został nim Hubert Woźniak, który po pasjonującym pojedynku finałowym pokonał trenera Balickiego. Zawodnicy Akademii KS Pomorzanin brali również udział w zajęciach teoretycznych z zakresu piłki nożnej, z zakresu odnawialnej energii elektrycznej oraz z zakresu chemii. Piłkarze mieli również możliwość popisania się umiejętnościami tanecznymi podczas festynu z okazji Dni Górzna.
Wszyscy zmęczeni ale pełni wrażeń wróciliśmy do domu. BYŁO SUPER!!!
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!!!

DOŁĄCZ DO NASZEJ POMORKOWEJ RODZINY. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !


26.07.2019

DZIEWCZYNY NA START JUŻ WE WRZEŚNIU!!!
– KS POMORZANIN SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ KOBIET –


22.07.2019

ZOSTAŃ PIŁKARZEM POMORZANINA
AKADEMIA PIŁKARSKA POMORZANIN TORUŃ
OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO GRUP MŁODZIEŻOWYCH


18.07.2019

Przygotowania do sezonu: wróciliśmy z drugiego obozu!!!
Sprawozdanie z obozu piłkarskiego w ośrodku „JAGÓDKA” w Górznie


W dniach 10.07 - 18.07.2019r. zespoły Młodzik D1 i Młodzik D2 przebywały na obozie piłkarskim w Górznie. Trenerzy obu zespołów zdecydowali się na sprawdzony ośrodek i kolejny raz gościli u Państwa Ani i Grzegorza Bały. Ośrodek prowadzony przez byłego piłkarza doskonale znanego w naszym regionie, zapewnił nam idealne warunki do pracy i wypoczynku. Do pełnej dyspozycji mieliśmy pełnowymiarowe, trawiaste boisko, szatnie piłkarskie i sprzęt treningowy. Korzystaliśmy również z urokliwych tras biegowych podczas porannej zaprawy, a także z kąpieli w jeziorze strzeżonym przez ratownika. Nasze zespoły trenowały dwa razy dziennie a dodatkowo zawodnicy startowali w licznych konkursach i turniejach na terenie ośrodka. Podczas obozu wyłoniliśmy mistrza tenisa stołowego, mistrzów gry w piłkarzyki, a także najlepszych śpiewaków obozu. Oczywiście był również konkurs czystości, czyli na najładniej wysprzątany i utrzymany w porządku pokój. Dodatkową atrakcją była wizyta trenera bramkarek kadry kobiet KPZPN, Pana Tomasza Szmita, który przez dwa dni prowadził treningi bramkarskie z naszymi zawodnikami.
Wszyscy zmęczeni ale przede wszystkim zdrowi i zadowoleni wróciliśmy do domu.
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!!!


14.07.2019

Przygotowania do sezonu: pierwszy obóz już za nami!!!
Sprawozdanie z obozu piłkarskiego w ośrodku „AGROTUR” w Nowej Wsi Przywidzkiej.

W dniach 29.06 – 07.07.2019r. Klub Sportowy Pomorzanin Toruń zorganizował obóz piłkarski w ośrodku „AGROTUR” w Nowej Wsi Przywidzkiej. W zgrupowaniu brali udział zawodnicy z rocznika 2009 i 2010. Celem obozu było podnoszenie umiejętności piłkarskich oraz integracja uczestników. Program pobytu obejmował zajęcia doskonalące technikę, motorykę, taktykę oraz różne formy rekreacji ruchowej. Do naszej dyspozycji były trzy boiska trawiaste, orlik z bandami, basen, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, badminton, mini golf, park linowy, tor przeszkód „Komandos”, bilard, kręgle, ścianka wspinaczkowa. W trakcie obozu zawodnicy uczestniczyli minimum w dwóch treningach dziennie, rozegrali 3 sparingi oraz brali udział w różnego rodzaju zajęciach organizowanych przez właściciela ośrodka. Codziennie odbywały się dwie lub trzy konkurencje, za które chłopcy otrzymywali medale i upominki oraz zbierali punkty do końcowej klasyfikacji. Na zakończenie obozu najlepsi otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez gospodarza obiektu. Postawione cele obozu zostały osiągnięte a program zrealizowany. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, panowała bardzo fajna i sympatyczna atmosfera.
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!!!


ADA SZYMAŃSKA – POWOŁANA DO KADRY WOJEWÓDZKIEJ KOBIET U14


Ada Szymańska zawodniczka naszego klubu, została powołana do kadry wojewódzkiej kobiet U14 na letnie zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 9-17.08.2019 w Górznie.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy sportowy rozwój!!!


MŁODZIK D1 – PODSUMOWANIE SEZONU


SEZON 2018/2019 ZA NAMI
Zajmujemy 3 miejsce w II lidze wojewódzkiej (grupa wschodnia) !!!
Przedstawiamy Wam wyniki poszczególnych spotkań w 2019 roku:
Olimpia Grudziądz – KS POMORZANIN 7:0
KS POMORZANIN – Unia Wąbrzeźno 0:4
Lech Rypin – KS POMORZANIN 1:1
Cyklon Kończewice – KS POMORZANIN 1:7
KS POMORZANIN – Włókniarz Toruń 0:1
KS POMORZANIN – UKS Płużnica 2:1
KS POMORZANIN – Olimpia Grudziądz 0:4
Unia Wąbrzeźno – KS POMORZANIN 0:1
KS POMORZANIN – Lech Rypin 1:0
KS POMORZANIN – Cyklon Kończewice 2:1
Włókniarz Toruń – KS POMORZANIN 0:1
UKS Płużnica – KS POMORZANIN 0:6


Od sierpnia występować będziemy już w wyższej kategorii wiekowej – trampkarz. Wychodzimy na pełnowymiarowe boisko !!!
Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników urodzonych w 2006 roku do dołączenia do naszej drużyny. Przyjdź i reprezentuj barwy Pomorka!!!
Więcej informacji udziela trener Maciej Mazur (tel: 513846341)


ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY

NASI SPONSORZY


PARTNER MEDIALNY


PARTNER MEDYCZNY


PARTNER TECHNICZNY


KLUBY I AKADEMIE PARTNERSKIE