loader image

Wakacje z Pomorzaninem

wtorek, 20/06/23

Klub Sportowy Pomorzanin Toruń

Lipiec to miesiąc wolny od zajęć w większości klubów sportowych. KS Pomorzanin Toruń chce dać dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu w trakcie wakacji pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. 

Wakacje z Pomorzaninem” to cykl zajeć nastawionych na promocję aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży w wieku 5-10 lat. Zakłada darmowe treningi (2 godz.) przez lipiec (01- 21.07.) oraz jeden tydzień czerwca (26-30.06) w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. Treningi odbywać się będą w 4 lokalizacjach miasta, aby dotrzeć do jak najwiekszej grupy uczestników i udostępnić im kontakt ze sportem w okresie wakacji. 

Lokalizacje: 

  • Wrzosy – orlik, ul. Ugory 103-109
  • Koniuchy – orlik przy Legionów
  • Bydgoskie – orlik ul. Bydgoska/Reja
  • Stawki – orlik ul. Hallera 79

Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności. Na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów. Należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz wodę. Treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawnienia i kwalifikacje

Treningi odbywać się będą w godzinach 17.00- grupa dzieci młodszych od 5-7 lat oraz godzina 18.30- grupa dzieci starszych 8-10 lat. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Wakacjach z Pomorzaninem”!

„Wakacje z Pomorzaninem” to jedno z działań realizowanych w ramach projektu „KS Pomorzanin- Nowa Era”. Działanie finansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.”

 

Przeczytaj także

Skip to content