Nasze strony wykorzystują pliki cookies.       Więcej AKCEPTUJĘ

   KLUB SPORTOWY POMORZANIN – 1935 TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE   

28.01.2020

BURSA UCZNIOWSKA JAGÓDKA OFICJALNYM PARTNEREM POMORZANINA


Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych stałych Partnerów dołączyła Bursa Uczniowska Jagódka z Górzna. Nasz Klub od kilku już lat współpracował z Bursą ale od tego roku Bursa została naszym oficjalnym Partnerem a to oznacza, że wszystkie nasze grupy młodzieżowe spędzą swoje letnie obozy właśnie w Górznie. Każdy Klub piłkarski ma swoje sprawdzone miejsca, ośrodki, bazy treningowe. Wysyłając dzieci na obozy przede wszystkim chcemy mieć pewność, że w danym miejscu jest wszystko, to czego nam potrzeba. A właśnie w Górznie w Jagódce spełnione są wszystkie nasze oczekiwania – mówi trener koordynator grup młodzieżowych Marcin Zawadzki. Bursa Jagódka położona jest w malowniczym miejscu, na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, pośród lasów, jezior i rezerwatów przyrody. Bursa zapewnia dostęp do pełnowymiarowego boiska piłkarskiego o naturalnej nawierzchni, parku linowego, miejskiej plaży, sprzętu pływającego. Na terenie ośrodka znajduje się boisko typu Orliczek (sztuczna nawierzchnia), siłownia zewnętrzna, wypożyczalnia rowerów, świetlica na której znajdują się stoły do tenisa stołowego i piłkarzyki.


16.01.2020

Z cyklu „POZNAJMY SIĘ”


Wywiad z I Trenerem Łukaszem Jankowskim


14.01.2020

ŁUKASZ JANKOWSKI NOWYM TRENEREM PIŁKARZY POMORZANINA


Nowym szkoleniowcem piłkarzy Pomorzanina Toruń został Łukasz Jankowski. Mający 39 lat trener pochodzi z Bydgoszczy. Posiada dyplom trenerski UEFA A i bogate doświadczenie zawodowe. Wcześniej pracował zarówno z młodzieżą, jak również z seniorami na różnym poziomie rozgrywkowym. Swoje doświadczenie zdobywał min w MUKS CWZS Bydgoszcz, Stomil Olsztyn S.A., WKS Zawisza Bydgoszcz S.A., Klub Sportowy Wda Świecie, a także w Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy oraz w Polskim Związku Piłki Nożnej.
Nowego szkoleniowca serdecznie witamy i życzymy samych sukcesów w pracy z naszym zespołem.


1.01.2020

W NOWY ROK NA SPORTOWO


Już po raz 58 odbył się TRENING NOWOROCZNY. Tradycyjnie 1 Stycznia punktualnie o godzinie 12:00 rozegraliśmy mecz w którym wzięło udział prawie 40 uczestników. W towarzyskim spotkaniu na Stadionie Miejskim zagrali zawodnicy, oldboje, działacze, przyjaciele klubu oraz zawodniczki. Wygrali Biali, którzy pokonali Niebieskich 2:0. Pierwszą bramkę w Nowym Roku w 15 minucie strzelił KRZYSZTOF DALKIEWICZ. Wykorzystał on precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Wierzchowskiego. Wynik spotkania ustalił Maciej Mazur, który ładnym strzałem pokonał bramkarza Niebieskich.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

POPRZEDNI MECZ

KALENDARZ

TABELA WYNIKÓW
I DRUŻYNA SENIORÓW
IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA

KILKA ZDJĘĆ Z GALERII


NASI SPONSORZY


PARTNER MEDIALNY


PARTNER MEDYCZNY


PARTNER TECHNICZNY


KLUBY I AKADEMIE PARTNERSKIE