loader image

Wakacje z Pomorzaninem wracają!

piątek, 7/06/24

Klub Sportowy Pomorzanin Toruń

Lipiec to miesiąc wolny od zajęć w większości klubów sportowych. KS Pomorzanin Toruń chce dać dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu w trakcie wakacji pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. 

Wakacje z Pomorzaninem” to cykl zajęć nastawionych na promocję aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży w wieku 5-10 lat. Zakłada darmowe treningi (2 godz.) niemal przez cały lipiec (01- 26.07.) w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku. Treningi odbywać się będą w 4 lokalizacjach miasta, aby dotrzeć do jak największej grupy uczestników i udostępnić im kontakt ze sportem w okresie wakacji. 

Lokalizacje: 

  • Wrzosy – orlik ul. Rzepakowa7/9
  • Koniuchy – orlik Legionów
  • Bydgoskie – orlik ul. Bydgoska/Reja
  • Stawki – orlik ul. Hallera 79

Treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności. Na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów. Należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz wodę. Treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawnienia i kwalifikacje

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Wakacjach z Pomorzaninem”!

„Wakacje z Pomorzaninem” to jedno z działań realizowanych w ramach projektu „KS Pomorzanin- Nowa Era”.

Działanie finansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.”

Klub Sportowy Pomorzanin Toruń

Przeczytaj także

Skip to content