loader image

Powstaje strategia rozwoju Pomorzanina

wtorek, 14/11/23

🔹 Kilka tygodni temu podjęliśmy pracę nad profesjonalnym dokumentem strategicznym dla Pomorzanina! Nie będzie to dokument, który włożymy do szuflady, ale realny plan działań, wdrażany sukcesywnie na przestrzeni lat.
🔹 Strategia rozwoju naszego Stowarzyszenia powstaje dwuetapowo – podczas warsztatów z trenerami akademii oraz członkami zarządu. Za nami już kilka pracowitych spotkań, dzięki którym wnikliwie diagnozujemy nasze potrzeby i wyznaczamy cele, do których będziemy dążyć
🔹 Wypracowany dokument ma za zadanie wyznaczać kierunki rozwoju Stowarzyszenia na najbliższe kilka lat, przyczynić się do skuteczniejszej realizacji działań długofalowych, planowego zarządzania zmianą oraz stopniowego budowania niezależności finansowej.
🔹 Pracujemy z zewnętrznym ekspertem Jarosławem Bieniem, który prowadzi nas w tym niełatwym procesie.
🔹 Czekamy na zakończenie działań, aby móc pochwalić się tym, co udało nam się wspólnie wypracować i przejść do etapu wdrażania strategii!
Działanie finansowane jest ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Przeczytaj także

Skip to content